Organizuję spotkania warsztatowe dla świadomych rodziców posiadających dzieci w wieku do 7 lat bądź dopiero planujących powiększenie rodziny.
     Podczas warsztatów przekazuję konkretne techniki, które należy stosować w pracy ze swoimi dziećmi. Zajęcia prowadzone są bez udziału dzieci.

         Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu skontaktuj się ze mną przez facebook:

profil

         Warsztaty są dwojakiego rodzaju:

- forma krótka: Wychowuj nie hoduj.
Spotykamy się na 120 minutowej prezentacji podczas której w skondensowanej formie omawiam najczęstrze błędy wychowawcze, jak je dostrzec, jak ich unikać i jak zamienić je we właściwe formy. Uzupełnieniem prezentacji jest możliwość zakupu książki pod tym samym tytułem.

- forma długa: Chcesz rozwijać swoje dziecko? Zacznij od siebie.
Jest to cykl dwudniowych warsztatów obejmujących zarówno prezentacje dotyczące wychowywania z pierwszej formy (w nieco rozbudowanej odsłonie + panel dyskusyjny) połączone z szkoleniem z zakresu rozwoju osobistego prowadzonego przez coach'a. W przypadku wyboru tej formy książkę "Wychowuj nie hoduj" otrzymujecie gratis.
Warsztaty te odbywają się w komfortowym hotelu wyposażonym w sale konferencyjne, pomieszczenia i place zabaw dla dzieci.. W trakcie zajęć Państwa pociechy pozostają pod opieką wykwalifikowanych opiekunek, które organizują im czas.

Możecie wybrać dogodną dla siebie formę i zapisać się na odpowiadający Wam termin.